• Ogłaszamy konkurs – „SPORT w FOTOGRAFII” !

• 01.06.2020 21:43
      • W domu nie musicie się nudzić. Pokażcie,  jak czynnie można spędzić czas wolny. Czekamy na Wasze zdjęcia! Celem naszego konkursu jest zachęcanie do aktywności fizycznej w domu.

• Jak wziąć udział w konkursie?

Bardzo prosto. :)

1. Aby dokonać zgłoszenia konkursowego, należy:

1. zrobić zdjęcie prezentujące Waszą aktywność fizyczną wykonywaną w domu,
        2. stworzyć tytuł  aktywności,
        3. zdjęcie wraz z opisem należy wysłać na adres: wfsp1@o2.pl .

2. Termin przesyłania zdjęć

Zdjęcie należy przesłać do 16 czerwca  2020 r.

Wyniki zostaną opublikowane dnia 20 czerwca 2020 r.

3. Nagrody:

Nagrody i wyróżnienia  zostaną wręczone  najlepszym uczestnikom, których wybierze Komisja Konkursowa

na koniec roku szkolnego.

REGULAMIN KONKURSU „Sport w Fotografii”:

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem Konkursu są nauczyciele wychowania fizycznego.

2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I – VIII Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Sportowymi
        w Międzyrzeczu.

3. Prace będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – IV i  V – VIII.

3. Celem Konkursu jest zachęcenie do aktywnego, bezpiecznego spędzania czasu podczas pobytu w domu.

4.  Konkurs będzie trwał  do 16 czerwca 2020 r. Wyniki zostaną opublikowane dnia 21 czerwca na szkolnym Facebooku.

5. Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na publikację zdjęć i danych zwycięzców (tytuł zdjęcia, imię, nazwisko, klasa).

Zasady konkursu:

1. Aby dokonać zgłoszenia konkursowego, należy:

a) zrobić zdjęcie prezentujące Waszą aktywność fizyczną w domu,

b) podać tytuł aktywności ruchowej,

c) przesłać zdjęcie z tytułem i imieniem, nazwiskiem i klasą na adres: wfsp1@o2.pl

Złożenie pracy konkursowej, tj. przesłanie  zdjęcia z tytułem imieniem i nazwiskiem,
        jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Powodzenia :)