• Kinder Joy of moving 2022

• 27.04.2022 13:57
      • W tym roku szkolnym uczennice i uczniowie klas trzecich i czwartych brali udział w rozgrywkach ogólnopolskich „Kinder Joy of moving 2022” na szczeblu województwa lubuskiego. Ostatnie turnieje odbyły się 23 i 24 kwietnia 2022 roku.   Wystawiliśmy 6 zespołów. Grano w w zespołach dwuosobowych, w trzech turniejach. Dziewczęta w Kostrzynie nad Odrą, zaś chłopcy w Krośnie Odrzańskim.

•  Czas na krótkie podsumowanie.

DZIEWCZĘTA

Dziewczęta występowały w następujących zespołach:

1 zespół: Sztukiecka Hanka, Jackowska Zofia- klasa 3a

2 zespół: Durkalec Otylia, Korzeniewska Jagoda – klasa 4a

3 zespół: Banak  Małgorzata, Antkowiak Marysia, Jednorowicz Alicja – klasa 4a

Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze. 2 zespół zajął po trzech turniejach bardzo dobre X miejsce, zaś 3 zespół  zajął  XVIII miejsce. Młodsze dziewczęta z klasy trzeciej dzielnie walczyły i na pewno za rok zajmą lepsze miejsca. BRAWO DZIEWCZYNY!!

CHŁOPCY

Chłopcy występowały w następujących zespołach:

1 zespół: Kaczmarek Marcel, Rybarczyk  Szymon, Węgrowski Oliwier- klasa 3a

2 zespół: Ziółkowski Jan, Guśniowski Aleks– klasa 4a

3 zespół: Marcin Pazgrat,  Robret Kaczmarek– klasa 4a

Chłopcy bardzo dzielnie walczyli na parkiecie, zbierali doświadczenie i ogrywali się. Na 33 drużyny zajęli miejsca w trzeciej dziesiątce. Myślę, że jak na pierwszy taki turniej mogę powiedzieć, że dali z siebie wszystko. Za rok będzie już tylko lepiej.

Podziękowania dla rodziców, pani Jednorowicz, panów: Rybarczyka, Ziółkowskiego, Banaka i pana Jackowskiego za zorganizowanie transportu na turnieje i poświęcenie czasu wolnego. Dziękuję w imieniu dzieci.

J.M.