• REKRUTACJA DO NASZEJ SZKOŁY :)   BĄDŹ NUMEREM 1!
      • REKRUTACJA DO NASZEJ SZKOŁY :) BĄDŹ NUMEREM 1!

• 19.02.2021 08:56
      • Dołącz do naszej społeczności szkolnej! Spełnij marzenia
        o karierze sportowej, artystycznej lub lingwistycznej! Zapraszamy rodziców
        do złożenia wniosków rekrutacyjnych :)

• Zapraszamy do składania wniosków rekrutacyjnych do klasy pierwszej ogólnodostępnej oraz klasy pierwszej sportowej (nie obowiązuje rejonizacja)
        od 1 marca br.  :)

Zapraszamy również dzieci 6-latków do oddziału zerówkowego oraz dzieci 4-5 - latków do przedszkola, sładanie wniosków rekrutacyjnych zaczyna się
        od 23 lutego br. :)

Zapraszamy również do naszej szkoły! Wystarczy zeskanować kod Qr, aby mogli Państwo zobaczyć naszą szkołę i powędrować jej korytarzami (niektóre modele telefonów komórkowych potrzebują dodatkowej aplikacji odczytującej kody Qr).

Kod Qr

NASZA OFERTA:)

Po wirtualnym spacerze zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją, terminami oraz innymi informacjami dotyczącymi rekrutacji do klasy pierwszej ogólnodostępnej lub sportowej.

Dla Państwa wygody poniżej znajdują się linki przekierowujące do odpowiednich dokumentów.

1. Zasady rekrutacji:
        ZASADY REKRUTACJI

2. Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022:
        TERMINY REKRUTACJI 2021/2022

3. Dokumentacja rekrutacyjna (wnioski, zgłoszenia i oświadczenia):
        DOKUMENTACJA REKRUTACYJNA

Przypominamy, że po upływie terminu rekrutacji mogą Państwo sprawdzić wyniki rekrutacji do przedszkola i szkoły podstawowej:
        WYNIKI REKRUTACJI :)

Powyższe informacje  znajdą  Państwo  również w zakładce "Rekrutacja". :)

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!:)
        SAMORZĄD UCZNIOWSKI :)