• ZDALNIE REALNIE

• 18.12.2020 19:00
      • Uczeń naszej szkoły awansował do drugiego etapu

Olimpiady Języka Angielskiego!

• Pomimo zamknięcia szkół Nasza Szkoła się nie zatrzymuje. Jak co roku bierzemy udział w wielu przedsięwzięciach. Nauczanie zdalne nie przeszkadza naszym uczniom w braniu udziału w olimpiadach językowych i konkursach. Uczniowie, korzystając ze swych uzdolnień i wiedzy, rozwijają się w swej pasji i zainteresowaniach, odkrywając siebie i znajdując swoją drogę w dorosłym życiu.

Już 16 listopada i 3 grudnia uzdolnieni językowo przedstawiciele klas siódmych wzięli udział w I etapie Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów składającym się z dwóch części. Olimpiada jest ogólnopolskim konkursem organizowanym na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, której laureaci i finaliści są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

W przedświątecznym duchu miło nam poinformować, że do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów przeszedł uczeń klasy 7b – Krzysztof Jeziorski. Przed nim teraz II etap składający się z trzech części:

– część I – test on-line

– część II – film (przygotowany przez uczestnika)

– część III – rozmowa on-line przez komunikator internetowy

Życzymy powodzenia w dalszych przygotowaniach i zmaganiach!!!

Wszystkich chętnych zachęcamy do poszerzania wiedzy i umiejętności językowych już od najmłodszych klas, aby z sukcesem stanąć w klasie ósmej przed szansą na olimpijskie złoto :)

Koordynator : Dorota Cieloch