• Konkurs fotograficzny Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

• 03.03.2021 11:50
      • KONKURS DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!!!
      •
        BIBLIOTEKA I ŚWIETLICA SZKOLNA ogłaszają konkurs fotograficzny "SLEEVEFACE, czyli ubierz się w książkę" 📚🧒👩‍🦰👀📸
        Sleeveface – zdjęcia przedstawiające osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, śmieszne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. Należy tak zapozować do zdjęć, aby poza stała się „elementem” okładki, który „wychodzi” poza papier.
        Czas trwania konkursu: do 31 marca 2021 roku
        Cele konkursu:
        - popularyzacja czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób,
        - rozwijanie zainteresowań i pasji fotograficznych.
        Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie wykonane w dowolnej przestrzeni.
        Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę pomysłowość, oryginalność i zaangażowanie.
        Zdjęcie należy wysyłać na adres : bibliotekaszkolna.1@wp.pl, podając imię, nazwisko oraz klasę. Na zwycięzców czekają nagrody.
        Zapraszamy serdecznie!!! 😀😀😀