• Przerwa na czytanie

• 19.10.2021 10:53
      • MIĘDZYNARODOWA EDYCJA VI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI BICIA REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE.
      •

W związku ze zgłoszeniem naszej szkoły do II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji ,,Przerwa na czytanie”, biblioteka szkolna zaprasza całą szkolną społeczność: wszystkich uczniów, przedszkolaków, nauczycieli, pracowników administracji do bicia rekordu w czytaniu na przerwie.
        Akcję przeprowadzimy 26 października 2021 roku na przerwie po drugiej i trzeciej lekcji.
        Mile są widziane osobiste, kreatywne pomysły na przeprowadzenie tej akcji.
        Wydarzenie odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom 💪💪📖📚🧏👱