• Sleeveface, czyli ubrani w książkę.

• 02.06.2022 08:11
      • Konkurs fotograficzny dla uczniów z klas 1-8.
      • Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Sleeveface, czyli ubrani w książkę".

Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii techniką sleeveface.

Sleeveface – polega na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę książki, czasopisma, płyty częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące bardzo ciekawe połączenia sylwetki fotografowanej osoby z ukrytym książkowym alter ego. To nowoczesny, modny i zabawny pomysł na popularyzację czytelnictwa i biblioteki.

Czekamy na twórcze i zaskakujące pomysły.

Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa poprzez zainteresowanie grafiką książki, czasopism oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Wzbudzenie zainteresowania księgozbiorem biblioteki szkolnej oraz zachęcenie do rozwijania fotograficznego hobby.

Regulamin konkursu:

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie wykonane w dowolnej przestrzeni. Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę pomysłowość, oryginalność i zaangażowanie.

Prace należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: bibliotekaszkolna.1@wp.pl do 31 maja 2022 roku, podając imię, nazwisko oraz klasę.

Na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy serdecznie!!! 😀😀😀