Warsztaty Mydełkowe w klasie 3a

10.03.2020 08:11
      Lekcja kreatywności i rozwijania wyobraźni.

29 lutego 2020 roku odbyły się zajęcia warsztatowe zorganizowane przez Wpożyczalnię strojów-Międzyrzecz-Dworzec Tworzec. Uczniowie z klasy 3a uczyli się wykonywać kolorowe i pachnące mydełka glicerynowe. Dzieci dowiedziały się, jakie składniki potrzebne są do produkcji mydełek. Były to bazy mydlane, zapachy, różnokolorowe barwniki oraz silikonowe foremki. Uczyli się tworzyć kompozycje o różnych kształtach i zapachach. Mieszali i dodawali aromaty jak prawdziwi Alchemicy, a efekty barwne,  pachnące i  pięknie zapakowane mydełka zabrali ze sobą do domu. Warsztaty okazały się okazją do świetnej zabawysmiley.

Wyniki Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

23.02.2020 19:06

Wyniki etapu gminnego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

18 lutego br. w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury nasi recytatorzy prezentowali swoje umiejętności podczas gminnego etapu Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE.

Wyróżnienia otrzymali:

Marek Lewański-2a
      Marcin Pazgrat-2a
      Hanna Platokos-5a
      Hanna Wołk-6a

Dziękujemy Wszystkim recytatorom za uczestnictwo w Konkursie. Zapraszamy do udziału za rok.smiley

Lubuski Konkurs Recytatorski

20.01.2020 20:36
      21 stycznia 2020 roku odbyły się eliminacje szkolne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego.

21 uczniów wystąpiło ze swoją interpretacją wiersza. Wyłoniono zwycięzców, którzy 18 lutego będą reprezentowali naszą Szkołę na szczeblu gminnym. Wyniku konkursu:

-klasy I-III: Małgorzata Banak-2a, Marek Lewański-2a, Marcin Pazgrat-2a, Aleksander Ernest-3a

-klasy IV-VI: Małgorzata Platokos-5a, Karolina Rydzyk-5a, Hanna Wołk-6a

-klasy VII-VIII: Barbara Gądek-7a

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy nienagannej dykcji oraz niesamowitej pamięci.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13.01.2020 17:24
      28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdeczne podziękowania dla naszych wolontariuszy Poli, Zosi, Basi i Pauliny. Razem uzbierały 1444, 61zł❤️❤️❤️❤️ Brawo Wy!!! 👏👏👏👏

Wyniki konkursu plastycznego Moja ulubiona postać z bajki

13.01.2020 21:01
      Dziękujemy Wszystkim uczniom i przedszkolakom za piękne prace plastyczne, które możemy oglądać na korytarzu szkolnym.

Jury Konkursu „Moja ulubiona postać z bajki” przyznało nagrody za najlepsze prace. Najważniejszym kryterium oceny była  samodzielność oraz  kreatywność i estetyka.

W konkursie zakwalifikowano według regulaminu 35 prac plastycznych.

Spośród tylu prac udało się wybrać te, które zostały nagrodzone. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom.

Sara Dziekan-grupa przedszkolna "Biedronki"

Jakub Rusin-grupa przedszkolna "Biedronki"

Michał Łagowski-grupa przedszkolna "Tygryski"

Julia Zep-klasa 1a